Variantai kipre, Poilsinės kelionės Kipre (Kipras)

Priežastys, dėl kurių Kipras tampa lietuviams patrauklia atostogų sala

Kelyje po Kipro salą

Pirmoji pažintis su Pafosu. Nuvykę į viešbutį ir kiek pailsėję, galite leistis į variantai kipre pažintį su Pafosu. Pafosas — tai mitinės meilės ir grožio deivės gimtinė. Miestas perskirtas į dvi dalis: vienoje iš jų galite pažinti miesto istoriją, kitoje — mėgautis paplūdimiais ir naktiniu gyvenimu, tad pramogas jame galite pasirinkti pagal savo poreikius.

Pirmam susipažinimui su sala galite pasimėgauti istorine salos puse lankydamiesi Pafoso archeologijos muziejuje.

Keliautojo įspūdžiai: savaitė Kipre su automobiliu: sniegas, kalnai, vanduo ir... katės! (II dalis)

Žymiausias ir lankomiausias objektas muziejuje — Karalių kapai. Tai iš vientisos uolos išskaptuotos katakombos, esančios po žeme.

Seniausios iš jų siekia mažiausiai 4 amžių dar prieš mūsų erą, tačiau mistiška aura ir didinga ramuma šią kapavietę gaubia iki šiol. Pafoso archeologijos muziejus - Karalių kapai Jeigu turistauti nenusiteikę, visuomet galite praleisti dieną mėgaudamiesi Pafoso paplūdimiais. Vienas jų — Koralų įlanka. Tai maža įlanka su auksinio smėlio paplūdimiu, tinkamu įvairiausio amžiaus poilsiautojams. Šis nuostabaus grožio, keliautojų pamėgtas, paplūdimys taip pat yra sertifikuotas mėlynąja vėliava, kuriame galite išbandyti įvairiausias vandens pramogas, paskanauti kiprietiškš lengvai uždirbti pinigus internete vietiniuose restoranuose arba tiesiog mėgautis saulės voniomis.

Aktyvi diena Afroditės keliais. Pafosas siūlo pardavimo opcionas parduoti įdomių žygių takų iki populiarių objektų. Rytą, kol dar nėra labai karšta, galite pradėti leisdamiesi į vieną iš jų. Šiame variantai kipre rekomenduojame leisis į žygį Avako tarpekliu - mėgstantiems natūralią gamtą ši vietovė prilygsta variantai kipre.

О компании

Einant beveik 2,5 km pėsčiųjų taku galite stebėti paukščius, gyvūniją bei grožėtis prekybos teisė laukine gamta. Keliaujant galima pasimėgauti tyla, kurią kartkartėmis išsklaido pašonėje besiganančių kalnų ožkų varpelių skambėjimas.

Keliautojo įspūdžiai: savaitė Kipre su automobiliu: sniegas, kalnai, vanduo ir

Yra manoma, jog šiose voniose, įsikūrusiose gamtos apsuptyje, maudydavosi Afroditė. Be to, čia ji sutiko savąją meilę. Keliauja jie čia ne veltui, o pasimėgauti neįtikėtinai skaidriu mažos įlankėlės vandeniu.

Nuo klasikinių elegantiškų iki modernių ir minimalistinių – raskite sau tinkamą vilą!

Vyno degustacijos Limasolyje. Prasideda kelionė pietine Kipro variantai kipre, kur vos už 50 minučių kelio automobiliu yra Limasolio miestas. Tai antras pagal dydį Kipro miestas, pagrindinis salos uostas bei Kipre besilankančių turistų centras.

Vykdami Link Limasolio variantai kipre aplankyti Afroditės uolų Petra tuo Romiuouvažiuojant nuo Pafoso jos yra kaip tik pakeliui, vos už 20 minučių kelio automobiliu.

Kipras. Informacija keliaujantiems

Jose, pasak mitologijos, gimė graikų grožio ir meilės deivė Afroditė. Tai turistų ypač mėgstama vieta, kuri traukia ne tik dėl legendos, bet ir dėl gražaus paplūdimio, skaidraus jūros vandens. Afroditės uolos apsuptos nuostabaus paplūdimio Beje, miestas taip pat yra Kipro vyno industrijos centras, tiesiog privalu sudalyvauti vynų variantai kipre.

Judėdami iš Pafoso iki šio miesto, pakeliui užsukite į Erimi kaimelį. Ten įsikūręs Kipro vyno muziejus, kuris jus supažindins su šios salos vynodarystės tradicijomis. Lankantis rugpjūčio pabaigoje — rugsėjo pradžioje, turėsite galimybę sudalyvauti Limasolio vyno festivalyje.

Tvarkykite savo privatumo nustatymus

Miestas turi 16 kilometrų pakrantės ruožą, tad visada galite praleisti dieną tiesiog mėgaudamiesi nuostabiais paplūdymiais. Jų šioje lokacijoje tikrai apstu, pasirinkite labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Vakarą praleiskite Limasolio promedadoje. Tai kelių kilometrų palmių alėja, apsupta Viduržemio jūros žavesio, jaukių kavinukių, parkų su fontanais ir skulptūromis - puikiai tiks romantiškam pasivaiksčiojimui, saulėlydžio stebėjimui arba tiesiog skaniai vakarienei.

Larnaka pasiūlys Jums viską. Finikoudes variantai kipre Larnakoje Vos už valandos kelio automobiliu nuo Limasolio, įsikūręs trečias pagal dydį, itin turizmui svarbus Kipro miestas — Larnaka.

5 priežastys, dėl kurių Kipras tampa lietuviams patrauklia atostogų sala

Jei nuspręsite aplankyti šį miestą, patikėkite, tikrai rasite ką veikti: atsipalaiduokite nuostabiuose paplūdimiuose, grožėkitės architektūriniu paveldu, vaikščiokite siaurutėmis variantai kipre užsukdami į jaukias kavinukes arba leiskitės į žygį dviračiais. Larnaka - paplūdimių mietas. Kurorto paplūdimiai driekiasi pakrante net 25 kilometrus. Trys populiariausi ir didžiausi paplūdimiai: Finikoudes paplūdimys besidriekiantis variantai kipre palmių alėjosMackenzie paplūdimys už miesto ribų arčiau oro uosto ir Dhekelia paplūdimys šalia kelių didelių viešbučių.

variantai kipre

Istorijos ir achitektūros mylėtojai turėtų apsilankyti Larnakos Europos aikštėje, kuri apsupta meno galerijomis ir muziejais. Toliau eidami gražiąja palmių alėja - Finikoudes krantine, pasieksite Larnakos pilį. Šiandien čia įsikūręs istorijos muziejus, galintis variantai kipre su antikinius ir viduramžių laikus menančia istorija. Seniau tai buvo pagrindinis miesto gynybinis fortas, vėliau variantai kipre nuovada ir kalėjimas.

Tęsdami kelionę po miesto istoriją aplankykite akmeninę Švento Lazaro bizantinę bažnyčią, vieną seniausių pasaulyje Stavrovounio venuolyną, didžiąją Djami Kebir mečetę ar Larnakos archeologinį muziejų.

kur galima nusipirkti ir parduoti bitcoin 10 geriausių turbo variantų

Norintys įdomėsnių atrakcijų gali apsilankyti kupranugarių fermoje. Čia galėsite ne tik pajodinėti ant kupranugarių, bet ir apžiūrėti kitus fermos gyventojus: ožkas, ponius, arklius, elnius, stručius, variantai kipre - visi jie maloniai leidžiasi pamaitinami turistų.

Lankantis šioje vietovėje taip pat verta pamatyti Larnakos druskų ežerą.

pirkti žetonus pigiai

Vasaros metu vanduo išgaruoja ir palieka storą druskos sluoksnį, o žiemą, kuomet ežeras prisipildo lietaus kritulių, tampa daugiau nei 80 variantai kipre paukščių, įskaitant flamingus, migracijos vieta. Vandens pramogų diena Agia Napa. Išbandykite pačias įvairiausias Agia napa teikiamas vandens pramogas Agia Napa - miestelis salos pietryčiuose, itin populiarus dėl savo nuostabių smėlėtų paplūdimių.

Dar prieš 40 metų buvęs mažas, nelabai žinomas kaimelis, Agia Napa per kelis dešimtmečius tapo vienu populiariausių Kipro salos kurortų.

Nuo Larnakos šį miestą pasieksite per maždaug 45 minutes važiuodami automobiliu. Šis paplūdimys - gerai žinomas Kipre dėl itin švaraus ir skaidraus vandens, ne veltui paplūdimys apdovanotas mėlynąja vėliava.

variantai kipre laft variantai

Paplūdimio pavadinimas kilęs nup šalia esančios mažos negyvenamos salos Nissi, kurią lengvai pasieksite eidami seklumomis. Visą dieną paplūdimyje vyksta renginiai ir diskotekos, paplūdimio tinklinio turnyrai, įvairios vandens sporto pramogos. Parkas įrengtas Antikinės graikų mitologijos tematika, turi net 26 čiuožyklas ir yra tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems smagiai praleisti dieną.

Tarp Agia Napa ir Protaro miestų galite pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais, atsiveriančiais iš Cape Greko iškyšulio. Čia natūraliai susiformavusios jūroje stūksančios uolos —  dažnai lankomas turistų objektas. Toks pasivaiksčiojimas natūralios ir įspūdingai gražios gamtos apsuptyje tikrai išliks kaip įsimintinas šios kelionės vaizdas. Cape Greko iškyšulys - vaizdas vertas įamžinti Agia Napa - vienas aktyviausių Variantai kipre regionų, kalbant apie naktinio gyvenimo linksmybių pasiūlą, tad jei palydėję saulę norite pasilinksminti, tą daryti Agia Napoje būtų itin tinkamas sprendimas.

variantai kipre

Kontrastingoji salos sotinė — Nikosija. Kipro sostinės panorama Nuo linksmybių Agia Napoje, pasisemti kultūros keliaukite į Nikosiją, kurią pasieksite vos per kiek daugiau nei valandą laiko automobiliu.

Kipras turi du tarptautinius oro uostus. Į šį oro uostą vasaros sezono metu galima nuvykti kelionių operatorių užsakomaisiais arba reguliariais netiesioginiais reisais. Paphos — iš čia patogu vykstant į Paphos, Latchi ir Limassol.

Tai didžiausias salos miestas ir jos sostinė, skirti vieną dieną apsižvalgymui - privalu. Miestas unikalus tuo, jog tai paskutinė padalyta sostinė pasaulyje: šiaurinė miesto dalis laikoma turkiška, o vakarinė —  graikiška. Vakarinė miesto dalis - europietiška: gražus sutvarkytas senamiestis su daug kavinukių ir turistų, taip pat čia galiojanti valiuta - euras.

Tuo tarpu turkiškoje Nikosijos pusėje pasijusite kaip Azijoje — čia daug turkų restoranų, mečečių, o valiuta - turkiškos lyros. Sostinę pažinti geriausia vaikštinėjant po miesto gatveles, besigrožint senamiesčio architektūra. Mieste yra daugiau nei 50 bažnyčių ir mečečių, o miesto simbolis — Selimijos mečetė, esanti turkiškoje miesto dalyje, kuri iki XVI a.

Sofijos katedra. Nikosijos senamiestį supa venecijiečių statyta gynybinė siena, gražus ir judrus senamiestis su daug kavinukių ir istorinių muziejų. Mieste įsikūrusiame Kipro archeologijos muziejuje saugoma įspūdinga šios salos archeologinių radinių kolekcija. Lankantis Nikosijoje aplankykite ir Kiko vienuolyną. Tai turtingiausias ir žinomiausias Kipro vienuolynas, įkurtas m aukščio viršukalnėje.

XI amžiuje įkurtas ir Šv. Mergelei Marijai pašvęstas vienuolynas garsėja viena iš trijų variantai kipre šių dienų pasaulyje išlikusių Šv. Luko, Jėzaus apaštalo, tapytų ikonų, kurioje pavaizduota Gailestingoji Mergelė Marija. Šventoji ikona saugoma vienuolyno muziejuje. Vienuolyne gaminama vynuogių degtinė ir kiti alkoholiniai gėrimai. Kiko vienuolynas garsėja pasakiškais turtais, jam priklauso ne tik vietinės vyninės, variantai kipre ir Kipro transporto įmonės, keletas 5 žvaigždučių viešbučių.

Troodo kalnuose, kuriuose įsikūręs ir Kiko vienuolynas, variantai kipre rasti Kaledonijos krioklius.

Patarimai keliaujantiems

Tai aukščiausiai saloje esantys kriokliai, apsupti miškų bei gaivinantys čia variantai kipre turistus vėsiu vandeniu. Takas, vedantis prie pelningiausios dvejetainių opcionų strategijos dažnai yra status, tad čia patekti rekomenduojama neblogą fizinę formą turintiems interesantams.

Kita vertus, vaizdas atperka visus sunkumus. Tikimės, šis rekomenduojamas kelionės maršrutas paskatins pažinti daugiau Kipro salos grožio, aktyviai praleisti atostogas, o galbūt tiesiog pasisemti idėjų, ką galima aplankyti poilsiaujant šioje saloje. Keliautojai, linkime pakelti sparnus —  geros Jums kelionės naršant Kipro salą!

Taip pat žiūrėkite