Pulsuojantis ledas

Klastingas reiškinys keliuose: juodasis ledas šienauja gyvybes

Prisijunkite prie tūkstančių auto aistruolių bendruomenės — sekite auto naujienas Facebook ir Instagram! Tokiomis sąlygomis vanduo puikiai limpa prie paviršiaus virsdamas plonu ledo sluoksniu, kuris nepastebimas dėl juodos kelio paviršiaus spalvos.

pulsuojantis ledas

Važiuodami sniegu padengtu keliu vairuotojai automatiškai praranda budrumą ir padidina greitį, pamatę sniegu nepadengtą juodą kelio dangą. Tačiau tai gali turėti tragiškų pasekmių, nes žiemos metu švari juoda kelio danga gali būti labai apgaulinga, rašoma pranešime pulsuojantis ledas.

Jei jūsų vairuojamas pulsuojantis ledas užvažiavo pulsuojantis ledas juodojo ledo, svarbiausia mažinti greitį naudojant pulsuojantį stabdymą ir nenaudoti jokių staigių manevrų. Nors žieminės padangos padidina pulsuojantis ledas saugumą, tačiau netgi jos tokioje situacijoje neapsaugos. Jei sukibimą su kelio danga praranda užpakaliniai automobilio ratai, interneto srauto uždirbimas stengtis suvaldyti automobilį ir atstatyti jį į reikiamą trajektoriją.

vakarietiškos interneto uždarbio sistemos kaip galima užsidirbti pinigų dzeržinske

Jokiu būdu negalima staigiai ir aštriai spausti stabdžio pedalo, nes tai tik padidina automobilio slydimą į šoną. Kai sukibimą su kelio danga praranda priekiniai ratai praranda dažniausiai taip nutinka darant staigų posūkįreikia tuojau pat nuimti koją nuo greičio pedalo, pulsuojantis ledas vairo sukimą, o po to vėl atsargiai daryti posūkį iš naujo.

pulsuojantis ledas

Toks manevras leidžia atstatyti reikiamą automobilio trajektoriją. Vairuojant automobilį su ABS sistema svarbu išvengti ratų užblokavimo stabdymo metu.

pulsuojantis ledas

Nors ABS turinčių automobilių sustojimo distancija yra trumpesnė, važiuojant per dideliu greičiu neapsaugo net geriausia stabdymo sistema. Visais atvejais svarbiausia pasirinkti realioms kelio sąlygoms tinkamą greitį ir jo neviršyti. Vairuojant žiemos metu visada patartina vairuoti švelniai ir vengti aštrių pulsuojantis ledas ir manevrų.

kaip užsidirbti pinigų eurų 24 688 kilmė kaip užsidirbti pinigų

Taip pat žiūrėkite