Programos galimybių

Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių programos ataskaitos

pirkti pardavimo pasirinkimo diagramą

Dar daugiau galimybių jaunimui — startuoja ES programa Europos solidarumo korpusas m. Lietuvoje pradeda aktyviai veikti ES programa, skirta 18—30 metų amžiaus asmenims — Europos solidarumo korpusas.

kirams investavimo platforma

Planuojama, jog pasitelkus šią programą per ateinančius kelis metus bus suteiktos galimybės jaunuolių iš visos Europos — savanoriauti, atlikti praktiką, dirbti — ir šiomis veiklomis prisidėti prie vietinių bei programos galimybių problemų sprendimo. Projektai — nuo pagalbos gyvūnams iki stichinių nelaimių prevencijos Europos solidarumo korpuso programos programos galimybių tikslas yra suteikti galimybę jaunimui lavinant asmeninius įgūdžius kurti gerovę programos galimybių Europai.

Tai reiškia, jog programos lėšomis bus finansuojamos veiklos, prisidedančios prie solidarios visuomenės kūrimo — pavyzdžiui, projektai gyvūnų apsaugos didinimo, sveikatos priežiūros gerinimo, programos galimybių integracijos skatinimo, švietimo, paramos teikiant maisto produktus, aplinkos apsaugos, stichinių nelaimių prevencijos srityse.

"Galimybių visuomenės" programos metmenys

Galimybės ne tik savanoriauti, bet ir praktikuotis programos programos galimybių dirbti Prie bendros gerovės kūrimo Europos solidarumo korpuso programa siūlo prisidėti atliekant savanorišką veiklą 2—12 mėn. Savanoriams programa kompensuoja visas su dalyvavimu pasirinktame projekte susijusias išlaidas: kelionę, apgyvendinimą, vietinį transportą, kalbos kursus, mokymus ir sveikatos draudimą.

atidaryti brokerio pinigų problemas

Taip pat skiria programos galimybių bei maistpinigius. Profesinės programos galimybių projektų dalyviams kompensuojamos kelionės išlaidos. Taip pat su jais sudaromos darbo sutartys ir mokama pagal atitinkamus nacionalinius darbo užmokestį reglamentuojančius teisės aktus bei kolektyvines sutartis — tai reiškia, jog besipraktikuojantys ir dirbantys už savo pragyvenimą, būstą turi susimokėti patys iš darbdavio mokamo atlyginimo.

Kas ir kaip gali dalyvauti?

programos galimybių sukurti dvejetainius parinktis

programos galimybių Europos solidarumo korpuso programa siūlo galimybių tiek jaunimui, tiek organizacijoms. Po registracijos galimi keli variantai: laukti pasiūlymo iš organizacijos, kuri atsižvelgusi į programos galimybių informaciją pasikvies dalyvauti projekte, ieškoti priimančios organizacijos ir dominančio projekto kitoje šalyje savarankiškai arba kreiptis į siunčiančią organizaciją Lietuvoje, kuri padės surasti tinkamą organizaciją bei projektą užsienyje.

programos galimybių kaip. užsidirbti pinigų internetu

Lietuvos siunčiančių organizacijų sąrašą galima rasti čia. Organizacijos, norinčios prisidėti prie Europos solidarumo korpuso programos, turi būti pripažintos kaip atitinkančios keliamus reikalavimus — tai reiškia, jog jos privalo gauti kokybės ženklą akreditaciją.

programos galimybių

Lietuvoje šią programą administruoja, koordinuoja ir programa pasinaudoti norinčius konsultuoja   Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

Taip pat žiūrėkite