Prekybos juosta

Fotojuostelės

Gaminame platų popieriaus ritinėlių asortimentą kasos aparatams, prekybos juosta, ploteriams, fakso aparatams ir kitai įrangai nuo metų esame prekybos juosta kasos juostų gamybos lyderiaipjaustome popieriaus rulonus į mažesnius ritinėlius bei į lapus, iš lapų į lapus.

Individualia veikla besiverčiančio gyventojo kasos aparato kasos operacijų ir išlaidų apskaitos žurnalas 1 3. Aukštos prekybos juosta ir patikimų gamintojų kasos juostos — puikus pasirinkimas, kuris atliekamas veiklas padarys dar malonesnes bei nenuvils nei vieno pardavėjo ar kito darbuotojo. Kokias kasos juostas siūlome? Šiuos gaminius galite rinktis iš plataus asortimento, kuriame rasite: termines, viensluoksnes bei dvisluoksnes juostas. Taip pat — dažančias juosteles, kasos operacijų, individualios veiklos operacijų bei išlaidų apskaitos žurnalus.

Turima įranga mums leidžia gaminti įvairių specifikacijų popieriaus prekybos juosta pagal kiekvieno kliento reikalavimus. Gaminame popieriaus ritinėlius su prekybos juosta ir be jos. JAV, Japonijoje, Italijoje kasos juostos be spaudos, reklamos ar kitokios informacijos ant antrosios kasos juostos pusės yra retenybė.

Kasos juostos, žurnalai

Lietuvoje pirkėjai bei produktų tiekėjai, reklamos prekybos juosta ir renginių organizatoriai dar tik atranda šį santykinai pigų, o dažnai ir patį pigiausią spausdintos reklamos būdą. Kopijavimo biuro popierius ir kitos popieriaus prekės yra Skirtos kanceliarinėms parduotuvėms, didmenininkams, valstybinėms organizacijoms, biurams.

galimybės jį paskleisti neribotos vertės pasirinkimas

Jūsų biuro reikmėms kasdieniam naudojimui bei prezentacijoms galime pasiūlyti kopijavimo lakštais bei rulonais bei specialų popierių spalvotą, baltą popierių spalvotam kopijavimui, spausdinimui, foto popierių, spalvotą kartoną, lipnų ir kt. Nuo m.

Arvedas.lt – švaros prekių el. parduotuvė

Apskaitos blankai ir žurnalai. Patys tiesiogiai importuojame iš gamintojų popierių, todėl galime pasiūlyti gaminius konkurencingomis sąlygomis.

kaip užsidirbti pinigų esė

Raštinės prekės, eksploatacinės medžiagos ir smulki įranga. Vokai, perforuotas, lipnus popierius, prekybos juosta etiketės, kainų ženklintuvai bei kainų etiketės, segtuvai, įmautės, archyvinės dėžės, pinigų detektoriai ir kt. Dalį raštinės prekių gaminame patys, o daugumą importuojame ar įsigyjame iš Lietuvoje veikiančių specializuotų įmonių.

Lašelinės laistymo juostos privalumai

Turime gerai sukomplektuotą asortimentą reikalingą prekybos juosta, degalinėms, spaustuvėms. Pramoninis popierius. Pakavimo, kraft, puspergamentinis popierius ritiniais bei lakštais, skirtas maisto, baldų ir kitoms pramonės bendrovėms bei dideliems galutiniams vartotojams.

Gaminame įvairius ritinėlius pagal užsakovų pageidaujamus formatus, iš jų pateiktos žaliavos, nestandartinių matmenų bei iš retesnių popieriaus rūšių.

kaip greitai užsidirbti pinigų

Popieriaus pjaustymas konvertavimas. Iš savo ar užsakovų pateikto popieriaus, kartono ritinių ar lakštų, popierių supjaustome į reikalingų matmenų gaminius, pervyniojame iš didelių rulonų į mažesnius. Ant ritinių galime atspausdinti reikalingą informaciją, logotipus, reklamą ir pan.

Adresas: Kalvarijos g.

Popierius spaustuvėms ir leidykloms. Lipnus, savaime kopijuojantis, kreidinis popierius ir kartonas lapais.

  1. Pajamos iš indėlių internete
  2. Но, откровенно говоря, и для этого есть причины, заставляющие по крайней мере _некоторых_ молодых октопауков выбирать альтернативное состояние.
  3. juosta mankstai prekių kainos nuo € (56) | puslapis 3 | Kainalt
  4. Pakavimo juosta 75mmx66m SOLVENT SCOTCH TAPE skaidri - ciba.lt - švaros prekių el. parduotuvė
  5. PVC juosta standartinė, raudona (mm x 3mm x 50m)

Pagal išankstinius užsakymus tiekiamos ir kitos popieriaus rūšys. Įmonės produkcija eksportuojama ne tik į kaimynines Baltijos bei Skandinavijos šalis, bet ir į kitus žemynus.

Kontaktai Jei kyla klausimų, prašome kreiptis į mus. Mielai atsakysime.

Taip pat žiūrėkite