Prekiauja neteisingai, Į Lietuvą keliauja neteisingai paženklinti maisto papildai

Šešėlio žemėlapis - Lietuva be šėšėlio

forex prognozės namų uždarbio internete

Į Lietuvą keliauja neteisingai paženklinti maisto papildai Laimučio Brundzos nuotr. Tik trečdalis į Lietuvą įvežamų trečiosiose šalyse pagamintų maisto papildų yra teisingai paženklinti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos VVSPT ragina maisto papildų tiekėjus pateikti prekiauja neteisingai tikslią, teisingą ir išsamią informaciją. Iki m.

prekiauja neteisingai

VVSPT kaupė duomenis apie visus legaliai į Lietuvos rinką tiek iš Europos Sąjungos, tiek ir iš kitų šalių patenkančius maisto papildus. Nuo minėtos datos — tik apie pagamintus prekiauja neteisingai šalyse.

  • Tyrimas: daržovės prekybos centruose — kokybiškos Vaisiai ir daržovės Alfa.
  • Kas yra dvejetainių opcionų pelnas
  • Sveikata

Nuo m. Beveik pusė jų 47 proc. Likusieji atvežti iš Prekiauja neteisingai, Kinijos, Baltarusijos, Kanados ir kitų šalių. Pavyzdžiui, etiketėje neteisingai nurodomas maisto papildo tinkamumo vartoti terminas, neparašoma, kad sudėtyje yra saldiklių, taip pat VVSPT specialistai neretai etiketėse randa draudžiamų maisto priedų, vitaminų ir mineralų, kurie negali būti naudojami maisto papildų gamybai, ir kt.

nerizikingi dvejetainių opcionų sandoriai neuždirbk pamm sąskaitoje

Neretai tiekėjai nepaiso, kad maisto papildų etiketėje ar reklamoje negalima teigti apie papildo gydomąsias savybes. Dėl 89 produktų kilo įtarimas, kad jie gali priklausyti ne maisto papildų grupei.

Apie į Lietuvą įvežtus maisto papildus su klaidinančiomis etiketėmis VVSPT skubiai informuoja maisto papildų rinkos priežiūros instituciją — Valstybinę maisto ir veterinarijos priežiūros tarnybą.

Ji prižiūri, kad nebūtų prekiaujama teisės aktų reikalavimų neatitinkančiais maisto papildais.

sertifikuotos dvejetainės parinktys kriptovaliutos dinamikos grafika

Taip pat žiūrėkite