Patikimumo reitingas, Naujausi epizodai

patikimumo reitingas

patikimumo reitingas ecn brokeris

Naudoto automobilio besižvalgantiems pirkėjams vienu naudingiausių yra laikomas šis vokiečių ekspertų patikimumo įvertinimas. Vokietijos techninių apžiūrų asociacija TÜV naujus automobilių patikimumo reitingus tradiciškai rengia kiekvienų metų pabaigoje. Šįkart pateikiame mažiau naudotų, metų amžiaus automobilių patikimumo vertinimą.

kardano kriptovaliutų naujienos sukonfigūruoti dirbtuvių parinktį

Atkreipė dėmesį į ridą Naudotos transporto priemonės suskirstomos į grupes pagaminimo metus ir surikiuojamos pagal tai, kiek procentų konkretaus modelio automobilių į techninę apžiūrą atvyko su rimtais trūkumais. Žinant lietuvių prekeivių polinkį koreguoti ridą, greta patikimumo rodiklio TÜV patikimumo reitingas naudinga informacija yra ir kiekvieno modelio ridos vidurkis.

dvejetainiai variantai finpari ar investicijos internetu yra tikros

Vokietijoje šie modeliai iki šiol yra vieni populiariausių taksi automobilių, todėl metų mašinos ridos vidurkis siekia tūkst. Vokietijoje intensyviai eksploatuojami visi didesni prabangūs patikimumo reitingas. Tokio pat amžiaus 5 serijos BMW vidutinė rida yra tūkst.

patikimumo reitingas kriptovaliutų investavimo platforma

Verta pažymėti, kad mažesnė rida šioje ataskaitoje nebūtinai lėmė geresnė automobilio įvertinimą. Taip pat pirkėjai Lietuvoje neturėtų pamiršti, kad į šalį importuojami pigiausi ir labiausiai pavargę patikimumo reitingas, todėl mažesnė už nurodytą vidurkį rida daugeliu atvejų reiškia, jog ji buvo koreguota. BMW X1, 5,6 proc.

patikimumo reitingas niujorko akcijų brokeriai

Kitų Lietuvoje populiarių modelių vietos reitinge: Prasčiausi: BMW X1, 8 proc. Patikimumo reitingas skaityti!

patikimumo reitingas

Taip pat žiūrėkite