Pasirinkimo galimybė

pasirinkimo galimybė

kaip uždirbti dideles pajamas internetu

Tačiau į apylinkę atvykę rinkėjai turi teisę nedalyvauti kuriame nors iš balsavimų — Seimo rinkimuose arba referendume. Vyriausiosios rinkimų komisijos VRK atstovė Kristina Ivanauskaitė informavo, kad įstatymas užtikrina rinkėjo teisę pasirinkti. Atvykęs į balsavimo vietą jis gali pareikšti savo nenorą dalyvauti kuriame nors iš balsavimų. Paklausta, ar galima atėjus į pasirinkimo galimybė atsisakyti dalyvauti arba referendume, arba Seimo rinkimuose, K.

Spausdinti Šį sekmadienį kartu su Seimo rinkimais vyks ir referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos. Tačiau į apylinkę atvykę rinkėjai turi teisę nedalyvauti kuriame nors iš balsavimų — Seimo rinkimuose arba referendume.

Ivanauskaitė atsakė teigiamai: pasirinkimo galimybė atveju, kai atvyksite į rinkimų apylinkę, komisijos nariai jums turės išduoti biuletenius. Jūs turite teisę atsisakyti priimti referendumo arba Seimo rinkimų biuletenį.

Komisijos narys turės jums duoti pasirašyti, kad atsisakėte priimti biuletenį ir nedalyvaujate arba referendume, arba Seimo rinkimuose.

Tačiau norint, kad įvyktų patariamasis referendumas dėl naujos atominės elektrinės statybos, būtina, kad jame dalyvautų daugiau kaip pusė visų įregistruotų šalies rinkėjų. Jeigu bus mažiau nei pusė, referendumas bus paskelbtas neįvykusiu.

pasirinkimo galimybė

Šįkart referendumui teikiama tokia nuostata: "Pritariu naujos atominės elektrinės statybai Lietuvos Respublikoje. Tačiau tuomet referendume dalyvavo tik 48,43 proc.

pasirinkimo galimybė

Prieš ketverius metus Seimo rinkimuose dalyvavo 48,59 proc. Tai reiškia, kad tie keli tūkstančiai rinkėjų pasinaudojo galimybe nedalyvauti referendume, balsavo tik Seimo rinkimuose. Šiandien prasideda balsavimas iš anksto Seimo rinkimuose ir referendume.

kur lengviau užsidirbti įkrauti bitcoin iš kortelės

Toks balsavimas rengiamas visų šalies savivaldybių pastatuose. Norintys dalyvauti išankstiniame balsavime privalo su savimi atsinešti ne tik pasirinkimo galimybė tapatybę įrodantį dokumentą, bet ir rinkėjo kortelę.

pasirinkimo galimybė

Ji nebus reikalinga einant balsuoti į apylinkę pagrindinę balsavimo dieną — šį sekmadienį. Rašyti komentarą.

pasirinkimo galimybė sistemos būdas milijonui dvejetainių opcionų

Taip pat žiūrėkite