Parinkčių pristatymas. Pristatymo informacija: UPS - Lietuva

parinkčių pristatymas

padėti dvejetainiai variantai

Sekimo informacijoje rodoma, kad paketas parinkčių pristatymas paliktas mano adresu, bet aš jo negaliu rasti. Ką turėčiau daryti?

variantas alfa žvakidės diagramos aprašymas

Kad būtų užtikrintas jūsų paketo saugumas, kurjeris paketą stengsis palikti mažiau pastebimoje vietoje. Rekomenduojame patikrinti visas lauko duris ir vietas, kuriose būtų galima palikti paketą, įskaitant verandą, vidinį kiemą, garažą, taip pat tas vietas, kurioms pakenkti negalėtų galimi parinkčių pristatymas sąlygų keliami pavojai.

pasirinkimo vardas

Be to, išsiaiškinkite, ar jūsų paketo nerado koks nors kitas asmuo. Jei paketo vis tiek nerandate, susisiekite su siuntėju ir pateikite pretenziją.

parinkčių pristatymas

Pastaba: UPS ragina pretenzijas teikti siuntėjus o ne gavėjusnes paketų siuntėjai gauna svarbiausius dokumentus sąskaitas, kvitus, išsamius prekių aprašymus, sekimo numerius ir pan.

Ką turėčiau daryti, jeigu mano paketas pažeistas?

parinkčių pristatymas

Paketų siuntėjai arba gavėjai apie paketo apgadinimą gali pranešti naudodami mūsų internetinę pranešimų sistemą. Gali būti, kad UPS atstovui reikės apžiūrėti paketą.

  • Parinkčių nustatymas greitas, Dvejetainių opcionų pristatymas
  • Sukurdami taisyklę, galite atidėti visų žinučių pristatymą iki dviejų valandų.
  • Prekyba manekenėmis dvejetainiais opcionais
  • Sukurdami taisyklę, galite atidėti visų žinučių pristatymą iki dviejų valandų.
  • Pasirinkimo galimybė grynaisiais
  • Išpardavimas - VšĮ Kino Pavasaris
  • Vaizdo samouczkai uždirba pinigus
  • El. laiškų siuntimo atidėjimas arba planavimas - Outlook

Teikdami pretenziją taip pat galite pridėti fotografinės medžiagos. Nors fotografinė medžiaga nėra būtina, tačiau turėdami nuotraukas jūsų pretenziją galbūt galėsime išnagrinėti efektyviau. Jei pretenzijos internetu pateikti negalite, dėl jos pateikimo kreipkitės į siuntėją.

sberometras bitcoin kursas dvejetainis variantas olympus

Ką turėčiau daryti, jeigu vėluojama pristatyti arba per vėlai pristatomas mano paketas? Siuntos judėjimo informacija yra fiksuojama kiekvieną kartą, kai parinkčių pristatymas nuskenuojame sekimo bilietą UPS pristatymo sistemoje.

Tarp skenavimų gali praeiti kelios dienos, jei parinkčių pristatymas yra vežamas šalies viduje arba iš vienos šalies į kitą.

Taip pat žiūrėkite