Olimpinis variantas, Istorinis sprendimas: Tokijo olimpinės žaidynės perkeliamos į metus - DELFI Sportas

Olimpinės žaidynės

Tiesa, nauja žaidynių data dar nėra nurodoma.

  • Trys Tokijo olimpinių žaidynių atidėjimo scenarijai - DELFI Sportas
  • Dvejetainiai pasirinkimai be užstato
  • IOC Tokijo olimpinių žaidynių neatšauks, ieškos naujos varžybų datos - LRT

Dėl pasaulinių karų vasaros olimpinės žaidynės buvo atšauktos tikir metais, dėl Šaltojo karo dalis šalių jas boikotavo ir metais. Japonijos olimpinis variantas pirmininkas Shinzo Abe pats antradienio rytą pasiūlė IOC dėl plintančio koronaviruso grėsmės žaidynes atidėti vieneriems metams. Pasak jo, telefonu bendravęs IOC prezidentas Thomas Bachas šiam olimpinis variantas pritarė, nes kito varianto susidariusioje situacijoje tiesiog nematė.

kačių pasirinkimo strategija

Pasiūliusi, kad olimpinės žaidynės būtų ne nutrauktos, o nukeltos, Japonijos valdžia pažymėjo, jog jos turėtų būti pilnavertės — su žiūrovais ir visiškai saugios tiek dalyviams, tiek sporto gerbėjams. Nuspręsta, kad į Tokiją jau atskraidinta olimpinė ugnis Japonijoje pasiliks iki tol, kol žaidynės įvyks. Taip pat abipusiai sutarta, kad, nepaisant datų, kuriomis vyktų žaidynės, jos ir toliau išsaugos Tokijo olimpinių ir paralimpinių olimpinis variantas pavadinimą.

IOC atmeta galimybę visiškai atšaukti sporto renginį. Tačiau jo atidėjimas, regis, neišvengiamas. Turinti omenyje klimatines sąlygas, tai būtų geriausias variantas. Jau ir iki šiol dėl didelio karščio Tokijuje būta didelės kritikos dėl žaidynių datos. Tačiau ar padėtis dėl koronakrizės praėjus tik keliems mėnesiams po dabartinio termino liepos rigpjūčio 9 iš tikrųjų pagerės, abejotina.

Todėl šiuo sudėtingu pasauliui momentu kito sprendimo kaip perkelti olimpines žaidynes priimti nebuvo įmanoma, — rašoma IOC pranešime. Kol kas realiausias variantas, kad žaidynės įvyks aisiais tomis pačiomis datomis.

Dar sekmadienį IOC sprendimą dėl žaidynių ketino priimti per artimiausias keturias savaites, bet neatlaikiusi pasaulio sporto bendruomenės spaudimo savo galutinį verdiktą paankstino.

opcionų kainodaros metodai

Nėra jokių abejonių, kad perkėlimas tiek Japonijai, tiek IOC atneš ne tik milžiniškų finansinių nuostolių. Perdėlioti teks pasaulio sporto kalendorių.

Kaip vertinate sprendimą karantiną pratęsti dar dviems savaitėms?

Pavyzdžiui, ųjų vasarą Fukuokoje Japonija suplanuotas pasaulio plaukimo čempionatas, o Judžine JAV — pasaulio lengvosios atletikos pirmenybės. Primename, kad oficialiame savo laiške Kanados olimpinis komitetas dar pirmadienį informavo nesiųsiantis savo sportininkų į olimpines žaidynes, jeigu jos nebus perkeltos.

Kanados olimpinis ir paralimpinis komitetai reikalavo žaidynes nukelti metams, o jų sprendimas šiemet nebesiųsti savo atletų į Tokiją buvo galutinis ir nekeičiamas. Sprendimas yra sunkus, tačiau šiuo atveju rizikos yra per daug.

pasirinkimo sandorių pavyzdžiai

Ir mums rūpi ne tik sportininkų, bet ir žiūrovų sveikata, dabartinėje situacijoje nematome jokių galimybių rizikuoti dalyvauti varžybose Kanados sporto bendruomenei', — konstatuojama oficialiame išplatintame laiške.

Netrukus olimpinis variantas pačią poziciją išsakė ir Australija, apie tai prakalbo Didžioji Britanija ir kitos šalys. Verta pažymėti, kad tokia ryžtinga Kanados pozicija automatiškai griauna ir Lietuvai aktualią Tokijo olimpinių žaidynių krepšinio turnyro olimpinis variantas sistemą.

  • IOC atmeta galimybę visiškai atšaukti sporto renginį.
  • Kiek sporto aistruoliams kainuos olimpinis Londonas?
  • Jose dalyvauja tūkstančiai atletų iš daugiau nei šalių.

Birželio pabaigoje turėjo būti surengti keturi atskiri olimpiniai atrankos turnyrai, kuriuose komandos išsiaiškintų, kam atitenka keturi likę bilietai į Tokiją.

Vienas iš olimpinių turnyrų turėjo vykti Lietuvoje, o vienas — Kanadoje, kuri atsisakė dalyvauti šio sezono olimpinis variantas veiklose.

Trys Tokijo olimpinių žaidynių atidėjimo scenarijai

Šie turnyrai greičiausiai bus perkelti į kitus metus. Galima prisiminti, kad Tokijo olimpinės žaidynės yra kaip užsidirbti studentų pinigų dėl koronaviruso į kitus metus perkeliamas milžiniškas renginys. Dar prieš savaitę buvo priimtas sprendimas į uosius perkelti Europos futbolo čempionatą.

Taip pat žiūrėkite