Nymano galimybės

nymano galimybės

Jau kitą pirmadienį, lapkričio 13 d.

variantas tai kaip

Lankytojų laisvė dalyvauti. Ekspozicijoje pateikiama vaizdinė, garsinė ar tekstinė informacija papildoma interaktyviomis įsitraukimo galimybėmis.

Drama virsta nuotykiu: ar išsivaduos profesorius nuo žmonos?

Neatrastos pilietiškumo istorijos. Pilietinės visuomenės pamatu tapusi pirmoji Europoje m.

atidarymo galimybė

Gegužės 3-iosios Konstitucija, XIX a. Nuo pirmųjų piliečių senovės Graikijos miestuose-poliuose iki šiandieninės Europos Sąjungos pilietybės: ekspozicija pristato, kaip keitėsi piliečių galimybės dalyvauti valstybės valdyme.

andrejaus kuznecovos galimybės

Piliečiai politikos filosofų akimis. Kaip keitėsi ryšio tarp valstybės ir joje gyvenančių žmonių suvokimas?

nymano galimybės 60 sekundžių pasirinkimo atsiliepimai

Išgirskite ne tik politikos filosofų komentarus, tačiau ir nustebinsiančias grožinės literatūros rekomendacijas! Galimybės kurti valstybę. Šiandien galime naudotis kaip niekada gausia politinio dalyvavimo formų įvairove: išreikšti nuomonę referendume, balsuoti, kreiptis į valstybės institucijas, bendradarbiauti su žiniasklaida, įsitraukti į nevyriausybinių organizacijų veiklą ir kt.

Drama virsta nuotykiu: ar išsivaduos profesorius nuo žmonos? Oginskaitė, lrytas. Premjeriniai spektakliai vyko visą savaitgalį nuo penktadienio, gruodžio osios — Kauno teatro — ir profesionalaus Lietuvos dramos teatro — gimtadienio.

Ekspozicijoje pristatomas politinio dalyvavimo formas iliustruoja Sąjūdžio veiklos pavyzdžiai, naudoti pokyčiams šalyje nymano galimybės. Pilietis, norėdamas aktyviai dalyvauti valstybės gyvenime, privalo gerai išmanyti savo teises, bet taip pat visada prisiminti ir pareigas.

nymano galimybės dvejetainiai signalai ir robotas

Ekspozicijoje randami pavyzdžiai iš netolimos praeities parodo, jog, norėdami pagerinti savo bendrapiliečių gyvenimą, turime nuolat aktyviai veikti ir siekti pokyčių. Lietuvos istorijoje būtent tokie piliečiai iškovojo laisvę.

Taip pat žiūrėkite