Nacionalinė kriptovaliuta, Estija artėja prie savo nacionalinės kriptovaliutos įvedimo

nacionalinė kriptovaliuta

Kaip pastebėjo Korjusas, ši sąvoka greitai pasirodė netikra, nes sukėlė spekuliaciją, kad Estija gali tapti pirmąja šalimi, turinti savo atskirą nacionalinė kriptovaliuta valiutą.

nacionalinė kriptovaliuta

Pirma, Korjusas nurodo atvejį, kurio tikslas būtų paremti Estijos virsmą skaitmenine šalimi. Tai suteiktų galimybę įmones imti naudoti nacionalinę kriptovaliutą ir skatinti visus investuotojus ir verslininkus turėti platformą patikimoms ICO veikloms.

Antru atveju nacionalinė kriptovaliuta nurodyti, kad tokios kriptovaliutos naudojimas suteiktų pagrindą saugiam vyriausybės skaitmeniniam tapatumui.

monex prekybos permė

Šiuo atveju blockchain sistema ir Estijos kriptovaliutos suteiktų daug patogumo skaitmeninėse sistemose, pavyzdžiui, pasirašant dokumentus, prisijungiant prie tam tikrų paslaugų platformų ir pan. Tačiau trečioji galimybė yra kiek labiau ginčytina.

nacionalinė kriptovaliuta

Tai kriptovaliutų sujungimas su euro kursu. Gitabo ženklas centrinio banko prezidentas Mario Draghi tokia idėją laiko labai prieštaringa.

nacionalinė kriptovaliuta

Jis dar rugsėjo mėnesį teigė, kad "Nė viena valstybė narė negali įvesti savo valiutos,  nes euro zonos valiuta yra euras". Tačiau Korjusas mano, kad visada galima surasti išeitį, kaip suderinti keletą decentralizuotos kriptovaliutos privalumų su jau esama nacionaline valiuta.

dvejetainių opcijų strategijos per 60 sekundžių

Juk grandinės nacionalinė kriptovaliuta mainus galima vykdyti visame pasaulyje ir visiškai nemokamai. Viskas, ko reikia, tai vyriausybės įsipareigojimo dėl skaidraus skaitmeninės valiutos naudojimo.

kas yra opcionų makleris novatoriškų projektų galimybių finansavimas

Tereikia tik didesnio žmonų pritarimo ir restruktūrizavimas bus pradėtas vykdyti.

Taip pat žiūrėkite