Mielų brokeris

mielų brokeris

Dalius Meškauskas Dalius Meškauskas Nekilnojamojo turto srityje dirbu jau 7-eri metai.

mielų brokeris

Pradėjau dirbti šioje srityje metais, kai kainos stagnavo, dėl to tik įdėjus maksimalias pastangas pavykdavo gauti norimą rezultatą. Taip jau susiklostė, kad didžioji dalis mano parduodamų objektų yra įvairios paskirties sklypai, žinoma, aš su mielu noru dirbu ir butais, namais ar kitu gyvenamuoju turtu, kurį yra žymiai lengviau parduoti nei minėtus sklypus.

mielų brokeris greiti variantai

Per šį laikotarpį sukaupta patirtis, įvykdyti sandoriai, užmegzti kontaktai, ypač parduodant žemės ūkio ir miško paskirties sklypus leis Jums gauti maksimalius pinigus už Jūsų nekilnojamą turtą.

Dirbamos žemės ir miško paskirties sklypus galiu parduoti be jokių reklamų per trumpiausią laikotarpį už didžiausią kainą.

mielų brokeris perkant franšizę iš prekybos monex

Dėl to nedvejodami kreipkitės jei manote, kad jums patiems nepavyks arba siūlomas rezultatas Jūsų netenkina! Klientų atsiliepimai apie brokerį: Daiva: Neseniai mielų brokeris Daliaus pagalba pavyko parduoti žemės sklypą. Esu labai patenkinta pasiektu rezultatu.

mielų brokeris

Rekomenduoju Dalių, kaip puikų savo srities specialistą, su mielų brokeris paprasta ir malonu bendrauti. Alva: Paslaugus,atsakingas,savo darbą išmanantis brokeris.

kasdien dirbti be investicijų dieną uždirbti pinigų internetu

Į visus klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai,dokumentai sutvarkyti greitai. Neturėjome jokių problemų. Geriausios rekomendacijos ir dar kartą ačiū.

olimpinių žaidimų signalai apie vaizdo įrašų parinktis auto prekybos galimybės

Įvertinkite brokerio darbą!

Taip pat žiūrėkite