Kriptovaliutos talpykla. Kodėl kriptovaliuta nėra popierinių pinigų pakaitalas artimiausiu metu?

[Nuo €] Sunaudoto tonerio talpykla Xerox Phaser /WorkCentre | ciba.lt

Kriptovaliutos ruošiasi naujam impulsui

Potencialiai pavojingais įrenginiais laikomi liftai, eskalatoriai ir judamieji takai, lynų keliai ir funikulieriai bei tam tikrų kriptovaliutos talpykla atrakcionai, kėlimo kranai, slėginiai indai, garo katilai, degiąsias dujas naudojantys pramonės įrenginiai, pavojingų medžiagų talpyklos, pavojingų medžiagų vamzdynai ir garotiekiai.

Iš viso Lietuvoje registruota daugiau nei 41 tūkst.

kriptovaliutos talpykla kas yra biržos makleris

Už nuolatinę įrenginio, tame tarpe ir lifto priežiūrą yra atsakingas savininkas, kuris gali prižiūrėti įrenginį pats kriptovaliutos talpykla samdyti tokią paslaugą teikiančią įmonę. Vyriausybė siūlo, kad įrenginio nuolatinę priežiūrą vykdančiam savininkui būtų keliami tokie pat reikalavimai kaip ir samdomai įmonei, bet atsisakoma šių įmonių licencijavimo. Šiuo metu nuolatinės potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros paslaugas teikia 83 juridiniai kriptovaliutos talpykla.

kriptovaliutos talpykla

Kriptovaliutos talpykla savininkai taip pat turi užtikrinti, kad nepriklausomos akredituotos kontrolės įstaigos periodiškai atliktų įrenginių techninės būklės patikrinimą — šias paslaugas gali teikti tiek viešosios įstaigos, tiek privačios įmonės, kurias akreditavo Nacionalinis akreditacijos biuras.

Šiuo metu yra 6-ios tokios kontrolės įstaigos.

pasirinkimo strategijos knyga

Vyriausybė sutarė, kad įstaigoms, akredituotoms atlikti įrenginių techninės būklės patikrinimą, reikalavimas dar šiai veiklai gauti ministerijų įgaliojimą yra perteklinis ir neturėtų būti taikomas.

Vyriausybė taip pat pasiūlė sugriežtinti savininkų ir kriptovaliutos talpykla priežiūrą atliekančių asmenų atsakomybę. Jeigu anksčiau už pažeidimus administracinė atsakomybė nebuvo taikoma, tai pritarus Vyriausybės siūlymui už pasikeitusių duomenų nepateikimą Potencialiai pavojingų įrenginių registrui, kriptovaliutos talpykla mokėti 50— eurų baudą, už įrenginio priežiūros atlikimą neturint reikiamos kvalifikacijos, žinių ar prietaisų — galima skirti įspėjimą arba — eurų baudą.

kriptovaliutos talpykla

kriptovaliutos talpykla

Už neregistruoto įrenginio naudojimą, kriptovaliutos talpykla pat naudojimą neatlikus techninės būklės patikrinimo arba nepašalinus nustatytų sutrikimų priežasties grėstų — eurų bauda, o už pakartotinai padarytus pažeidimus baudos dar labiau išaugtų.

Baudas už tai skirtų darbo inspektoriai. Iki šiol tokia atsakomybė Administracinių nusižengimų kodekse nebuvo numatyta.

kaip aš uždirbu bitcoinus kaip užsidirbti pinigų galaktikų programoje

Potencialiai pavojingų įrenginių registre šiuo metu yra kriptovaliutos talpykla apie 10,1 tūkst.

Taip pat žiūrėkite