Brokerių aljansas

UADBB

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandos prisijungė Brokerių aljansas Zabotka Publikuota: Atnaujinta: m. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandą papildė verslo finansavimo bei personalo atrankų brokerių aljansas Audrius Zabotka. Rūmai nuosekliai plečia Rūmų ekspertų komandą, kuri nemokamai teikia konsultacijas bendruomenės nariams teisės, verslo valdymo, mokesčių, IT saugos, rizikų draudimo ir kitais klausimais.

brokerių aljansas

Nuo praėjusių metų pabaigos Rūmai pritraukė žinomų Lietuvoje savo sričių ekspertų, kurie noriai dalinsis patirtimi tiek su jaunomis įmonėmis, tiek ir su kitomis kompanijomis, kurioms reikalingas profesionalų patarimas.

Almantas Danilevičius. Šiemet Rūmai jau suorganizavo virš pusšimčio konsultacinių renginių ir individualių konsultacijų.

brokerių aljansas

Šiandien Rūmai vienija pusšešto šimto narių — Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas. Rūmų misija — atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės brokerių aljansas institucijose, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai PS Dėmesio!

kredito brokeris yra papildomų skelbimų pajamų

Už šią informaciją Brokerių aljansas neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.

Tikimės, kad šį mūsų prašymą Europos Parlamento vadovams solidariai palaikys ne tik kitų ES šalių vežėjų brokerių aljansas, bet ir politinių grupių atstovai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vengrijos, Rumunijos, Bulgarijos, Maltos, Kipro bei kitų valstybių. Pasak TTLA generalinio sekretoriaus Tomo Jurgelevičiaus, daugiausiai prieštarų tarp ES narių kelia nuostata, įpareigojanti brokerių aljansas periodiškai grąžinti į jų registracijos šalį. Vežėjai europarlamentarams akcentuoja, kad transporto sektorius jau susidūrė su neigiamais ekonominiais padariniais, tačiau tikrasis jų mastas išryškės ateityje ir tiesiogiai priklausys nuo pandemijos suvaldymo ES ir už jos ribų. Šią savaitę ES Transporto taryboje, nepaisant 9 ES valstybių narių prieštaravimo, buvo patvirtinta Tarybos pirmojo skaitymo pozicija dėl Mobilumo paketo, todėl netrukus turėtų būti pradėtas antrasis skaitymas EP.

Visos teisės saugomos. Platinti ar kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama.

brokerių aljansas

Privatumo politika Ieškoti Paieškos rezultatuose pateikiama dviejų paskutinių savaičių informacija, norėdami ieškoti ilgesnio periodo naujienų naudokite detalią paiešką.

Taip pat žiūrėkite