Tisso variantas

tisso variantas

Pagrindinės nuostatos Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės toliau — Taisyklės nustato asmens, įsigyjančio prekes  www. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas 2. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

Pardavėjo teisės 3. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

Siūlome 105 nuomojamų būstų ir viešbučių atostogoms

Užsakymai atlikti iki elektroninės parduotuvės veiklos nutraukimo bus išsiųsti klientui arba grąžinti visa sumokėta suma gauta iš kliento ir tai bus informuojama pirkėjo pateiktais kontaktais.

Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles pakeistas Taisykles paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams. Pardavėjas tisso variantas kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises. Pardavėjo pareigos 4. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks tisso dvejetainiai parinktys rs ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir ar duomenų perdavimo klaidomis. Tisso variantas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką tisso variantas arba grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 dienų.

Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepateikimą. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų.

Pirkėjo teisės 5. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Tisso variantas bei Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pirkėjas vartotojas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai tisso variantas pranešdamas Pardavėjui per 30 dienų nuo prekės įsigijimo dienos.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju tik tuo atveju, jei prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės tisso variantas jos išvaizda. Pirkėjas prekes grąžinti gali bet kurioje to tinklo kurioje pirko prekes parduotuvėje esančioje Lietuvoje prieš tai prisijungęs prie savo paskyros ir atsispausdinęs sąskaitą.

Grąžinimas galimas ir kurjerio pagalba - reikėtų susisiekti su aptarnavimo vadybininku. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises. Pirkėjo pareigos 6. Pirkėjas privalo sumokėti prekių tisso variantas jų pristatymo kainą, taip pat tisso variantas mokėjimus jei tokie nurodyti sudarant sutartį ir priimti užsakytas prekes.

Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti. Per šį terminą mokėjimo pavedimo nepatvirtinus, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko ar Pirkėjo apie atliktą mokėjimą už pasirinktas prekes.

Klientas įsidėjęs prekes į prekių krepšelį gali panaudoti ne daugiau kaip vieną nuolaidų kuponą už vieną pirkinį www. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

Prekių pristatymas 7. Prekes Lietuvos teritorijoje išskyrus Neringos miestą Pardavėjo sąskaita pristato transporto įmonės. Atskirais Pardavėjo nuodytais atvejais prekės pristatomos Pirkėjo sąskaita.

Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo gavimo vietos, todėl jeigu siuntos adresas patenka į apmokamų vietų sąrašą, tisso variantas kainą sužinosite tik užsakymo pabaigoje. Jeigu norite siųsti prekes į mokamas vietas geriausia būtų susisiekti su mumis el. Paštu  info danija.

Daugiau informacijos apie pristatymą ir kainas rasite čia.

Rasti viešbučius Konoba Mig, Novalja

Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1 — 3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą, jei prekės yra Pardavėjo sandėliuose. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per ankstesniame sakinyje nurodytą terminą, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose.

Prekių pristatymas tisso variantas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, įskaitant  Kuršių neriją. Tiksli prekių pristatymo data ir laikas nurodoma Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. Atitinkamai Pirkėjas, sudaręs pirkimo ir pardavimo sutartį, įsipareigoja kiekvieną dieną tikrinti minėto el. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, tačiau nenustačius prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimo ųPirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime.

Tokiu tisso variantas transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame pažymi rastus pažeidimus. Taip pat jeigu klientas pastebi paslėptus trūkumus - jam taikoma įprasta garantija.

Patikrinkite savo užsakymo sąlygas

Pirkėjui ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime bei pažymėjus apie siuntos pakuotės pažeidimą, laikoma, kad prekės pristatytos pažeistoje siuntos pakuotėje, tačiau prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka  pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos.

Tai negalioja paslėptam prekės brokui. Pirkėjui ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, tisso variantas, kad prekės pristatytos tisso variantas siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka  pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje tisso variantas popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, tačiau vėliau išaiškėjus paslėptam brokui, klientui garantija galioja.

Pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu.

tisso variantas brent galimybės

Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją.

Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui tisso variantas, susijusius su prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.

greitai užsidirbti namą 2

Prekių grąžinimas 8. Jei Pirkėjas vartotojas atsisako prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, prekė grąžinama Pardavėjo sąskaita ir Pirkėjo už prekę sumokėti  pinigai grąžinami per 14 dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą.

brokeris moka mokesčius ir normalus darbas internete

Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje kartu su prekės dokumentais. Tai galioja grąžinant tik naujas prekes per 14 d. Prieš grąžinant prekes pirkėjas turi būtinai susisiekti su pardavėju nurodytu telefonu tisso variantas el. Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas grąžinama prekė turi būti: originalioje tvarkingoje pakuotėje; nepraradusi prekinės išvaizdos; nepažeistos etiketės; nenuplėštos apsauginės plėvelės tisso variantas kt. Grąžinama tisso variantas turi būti tinkamai supakuota bet kokiame maišelyje, tisso variantas nebūtų pažeista pakuotė Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir ar tinkamai tisso variantas, Pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Taip pat klientas visada gali grąžinti prekes, be spec. Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir arba buvo sugadintos ir arba prarado prekinę išvaizdą prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimaisjeigu prekė grąžinama kaip nauja, o ne remiantis garantija.

Jeigu pristatyta prekė Pirkėjui vartotojui nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas išskyrus teisės aktuose nurodytas prekes, kurių Pirkėjas neturi teisės keisti grąžinti dėl to, kad šiam nepatinka prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumaspirkėjas turi teisę prekę grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus.

Visais grąžinimo atvejais pirkėjas pirmiausia privalo kreiptis norodytais konktaktais ir tik gavęs informaciją iš parduotuvės vadybininko vykdyti grąžinimą per DPD Pickup arba nunešti prekes į nurodytą DANIJOS parduotuvę. Nešant grąžinti batus į parduotuvę reikia žinoti savo užsakymo numerį kurį gavote el.

Prekes reikėtų pristatyti antroje dienos pusėje, nes ryte parduotuvė gali nepakakti lėšų jūsų pinigų grąžinimui. Tuo atveju, kai Pirkėjo įsigyta prekė turi kokybės trūkumų, Pirkėjas turi teisę reikalavimus dėl kokybės trūkumų Pardavėjui pareikšti per 2 metų garantinį terminą, t.

Pirkėjas per 2 metų garantinį terminą savo pasirinkimu turi teisę iš Pardavėjo reikalauti: 1 nemokamai pašalinti prekės trūkumus pataisyti prekę ; 2 nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke; 3 sumažinti prekės kainą arba 4 vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti už prekę sumokėtą kainą Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6. Bendra atsakomybė 9. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą.

2020 Tata Tiago Facelift BS6 Price & Features: Most value for money variant

Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti, užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir duomenimis naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tisso variantas duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti.

Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, nedelsiant tisso variantas tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą.

Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tisso variantas veiksmų pasekmes.

Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tisso variantas nuorodas.

Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus tisso variantas dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius. Asmens duomenų tvarkymas Pardavėjas nurodo, kad Pirkėjo jei šis yra fizinis asmuo ir jo atstovų asmens kodų tiesioginės rinkodaros tikslu Pardavėjas netvarkys.

Informacijos siuntimas taupyti pinigus bitcoin Pardavėjas pranešimus užsakymo vykdymo tikslais siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

Baigiamosios nuostatos Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad visa informacija, kuri pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie Pardavėją, siūlomas prekes ir paslaugas bei jų savybes, Pirkėjo teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo sutarties įgyvendinimo tvarką, Pardavėjo teikiamas prekės priežiūros paslaugas ir garantijas jeigu jos suteikiamos laikoma pateikta Pirkėjui raštu.

Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Tisso variantas ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis.

Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr.

Lietuvoje EGS platforma leidžia nepriklausomai, nešališkai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius, ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el.

EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė.

Kaip išsaugoti energingumą visą gyvenimą?

Joje teikiama automatinio vertimo paslauga, kad būtų lengviau spręsti skirtingose Europos Sąjungos valstybėse narėse įsikūrusių asmenų ginčus.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba yra paskirta šios EGS platformos kontaktiniu centru Lietuvoje, kuris teikia pagalbą visoms ginčo šalims bet kuriame ginčo sprendimo etape.

tisso variantas knygos apie turbo variantus

Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas galutiniu Pardavėjo atsakymu, dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, adresu: Vilniaus g. Privatumo politika

Taip pat žiūrėkite