Stiklo variantai

Stiklų variantai

Tipai ir variantai GSP tipai Standartinių matmenų plokščių su paslėptu tvirtinimu stiklas visuomet yra kito matmens nei stiklo variantai sandwich plokštė. Įeinančioje plokštės dalyje stiklas visada šiek tiek išsikiša, o užleidimo dalyje yra trumpesnis. Kitas tipas GSP plokščių, kurių stiklo dalis yra su užlaida, t. GSP plokštės stiklo variantai gali varijuoti priklausomai nuo poreikio nuo mm iki mm.

kriptovaliuta kaip daug uždirbti pasirinkimo indeksas

Ant stiklo variantai GSP sandwich plokštės gali būti tvirtinami keli stiklo lakštai tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, tiek įstrižai. Be to stiklo lakštai gali būti tvirtinami vienas ant kito su užlaida ir pasvirimo kampu iki 13mm nuo pačios sandwich plokštės tarpas yra užpildomas silikonu.

pamm sąskaitos ten, kur geriau atidaryti kur užsidirbti pinigų per vieną dieną

Apatinėse pastato dalyse kaip kartais galbūt saugesnę alternatyvą nei stiklo paviršius gamintojas siūlo sandwich plokštes apdailinti akmens masės lakštais arba kitomis tam pritaikytomis apdailos medžiagomis. Tarpuose tarp GSP plokščių gali būti sumontuojami halogenai, kurie stiklo paviršiaus dėka sukuria specialų efektą pastato architektūrai. Taip pastato išorė atrodo vientisa, bet kartu atliekama ir langų funkcija.

Gamintojas siūlo ir GSP plokštes su langų atidarymo mechanizmais.

stiklo variantai dvejetainių variantų strategijos vk

Taip pat žiūrėkite