Skubus pasirinkimas

ZITICITY - Greitas prekių pristatymas verslui

Europinio mokėjimo atveju mokėtojas sumoka SEB banko komisinius mokesčius, gavėjas — kitų bankų komisinius mokesčius SHA.

skubus pasirinkimas

Mokėjimo eurais nurodymas yra vykdomas kaip momentinio mokėjimo nurodymas, jei pervedama suma neviršija 15 eurų ir lėšų gavėjo bankas yra prisijungęs prie momentinių mokėjimų sistemos. Pateikus mokėjimo nurodymą darbo dieną po Lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą laikas priklauso nuo gavėjo banko.

skubus pasirinkimas

Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo skubus pasirinkimas ir įkainius teiraukitės skambindami  telefonu arba atvykę į pageidaujamą SEB banko skyrių.

Skubus pasirinkimas mokėjimo formą įvedus lėšų gavėjo sąskaitos numerį, mokėjimo tipas bus parinktas automatiškai SEB banko viduje, europinis ar tarptautinis.

skubus pasirinkimas

Jums reikės tik patvirtinti operaciją atsidarę SEB mobiliąją programėlę  verslo klientams atvykę į bet kurį SEB banko skyriųpateikite savo asmens tapatybės dokumentą SEPA mokėjimo nurodymas PDF, 41 KB Mokėjimo nurodyme įrašyti lietuviški simboliai bus perduoti lėšų gavėjui tik skubus pasirinkimas atveju, jeigu lėšų gavėjo sąskaita yra Skubus pasirinkimas registruotame banke.

Lėšas siunčiant į užsienį, lietuviški simboliai bus pakeisti tarptautiniais.

skalbimo masinu remontas Mazeikiai 865584900

Taip pat žiūrėkite