Pulsuojanti konferencija, Tarptautinė konferencija “Mokslas, inovacijos ir lytiškumas” - Programa

Pulsuojanti konferencija dienoraštis Konferencija "Lituanistinių mokyklų stiprybė: bendruomenė, motyvacija, mokymo si iššūkiai ir kryptys" Gegužės 31 dieną LR ambasadoje įvyko Lietuvių mokyklos Vašingtone organizuota konferencija JAV lituanistinių mokyklų mokytojams.

ar įmanoma užsidirbti pinigų internetu?

VDU Švietimo akademijos Lietuvių kalbos pulsuojanti konferencija kultūros centro vadovė Vilma Leonavičienė, daug metų mokanti užsieniečius lietuvių kalbos, "dalijanti lietuvių kalbos komuniją", turinti didelę darbo patirtį, pasidalijo savo žiniomis: pateikė įdomių metodų, davė daug patarimų, papasakojo įvairių pedagoginių situacijų Mokytojai džiaugėsi gavę daug naudingos informacijos savo darbui.

Tokia vertinga patirtimi jie galės pasinaudoti savo darbe.

Iš įvairių mokyklų mokytojai dalijosi savo gerąja patirtimi, tarėsi, kaip motyvuoti vaikus džiaugsmingai mokytis lietuvių kalbos, šeštadieniais noriai keliauti į mokyklas, kaip įtraukti į mokyklos veiklą mokinių tėvus, kaip diferencijuoti darbą pamokose ir kt. Tai Vytauto Didžiojo universiteto VDU veikla, skirta lietuvių diasporai, erdvė intelektualinei pasaulio lietuvių vaizduotei ugdyti, idėjoms kurti ir lietuviškajai tapatybei puoselėti.

pulsuojanti konferencija demonstracinė sąskaita ir dvejetainiai variantai

Pasaulio lietuvių universiteto misija — sutelkti aktyvią minties, intelekto, akademijos lyderių lietuvių diasporos dalį ir palaikyti nuolat pulsuojantį intelektualinį-akademinį pasaulio lietuvių bendrabūvį. Antroje konferencijos dalyje Lietuvos universitetų atstovai pateikė informaciją pulsuojanti konferencija universitetus ir studijų galimybes užsienio lietuviams.

Konferencija baigėsi Lietuvių mokyklos Vašingtone mokinių ansamblio koncertu.

pulsuojanti konferencija

Vaišių metu dar netilo kalbos apie bendradarbiavimą, mokyklų veiklą, darbų sėkmę ir lietuvių bendrystę.

Taip pat žiūrėkite