Prekyba maistu

Atleiskite!

prekyba maistu specialus variantas

Spausdinti Pradėti prekiauti maisto produktais nuo šiol galima paprasčiau Pixabay nuotr. Įsigaliojo maisto tvarkymo subjektų registravimo tvarkos pakeitimai, kurie norintiems prekiauti maisto produktais leis pradėti vykdyti veiklą gerokai paprasčiau. Įvertinusi veiklų rizikingumą ir siekdama palengvinti verslo pradžią prekyba maistu sumažinti administracinę naštą verslui, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba VMVT į supaprastinta tvarka registruojamų veiklų sąrašą įtraukė 11 mažmeninės prekybos veiklų.

dvejetainių parinkčių diagrama

Nuo šiol paprastesne veiklos registracijos tvarka galės pasinaudoti norintieji prekyba maistu mažmenine prekyba maistu ir gėrimais specializuotose ir nespecializuotose parduotuvėse, paviljonuose, turgavietėse ar iš mobiliųjų parduotuvių.

Nauji, paprastesni reikalavimai bus taikomi visiems norintiems prekiauti mėsa, žuvimi ar pienu ir jų produktais, taip pat prekiaujantiems vaisiais, uogomis ir daržovėmis, bandelėmis, duona, konditerijos gaminiais ir saldumynais ar gėrimais. Pakeitus registravimo tvarką, naujai įsisteigiantys prekeiviai ar parduotuvės leidimus veiklai gaus per 5 darbo dienas, pateikę teritoriniam VMVT padaliniui tik nustatytos formos prašymą, veiklos proceso aprašymą ir dokumento, kuriuo patvirtinama teisė naudotis prekyba maistu tvarkymo vieta, kopiją.

Ši procedūra — nemokama, nes registruojant veiklą, kuomet neišduodamas MTSPP, valstybės rinkliava neimama.

  • Pradėti prekiauti maisto produktais nuo šiol galima paprasčiau | ciba.lt
  • Kaip užsidirbti pinigų 3. 3. 5
  • Saugiu maistu laikomas tas, kuris nekelia žmogui grėsmės susirgti, apsinuodyti bei nekelia fizinės žalos grėsmės.
  • Maisto tvarkymo subjekto pat.

Iki šiol galiojusi leidimų išdavimo tvarka buvo gan sudėtinga. Tekdavo surinkti ir paruošti iki 10 skirtingų dokumentų, kurių vertinimo procedūra užtrukdavo iki pusės mėnesio.

prekyba maistu

Nuo šiol veikla bus įregistruojama per savaitę, pateikus viso labo 3 dokumentus ir, kas taip pat labai svarbu, visiškai nemokamai. Stambiesiems rinkos žaidėjams anksčiau galiojusi prekyba maistu gal ir nekeldavo problemų, tačiau veiklą pradedantiems ir savo jėgas mažmeninėje prekyboje dar tik planuojantiems išmėginti smulkiesiems verslininkams įvykdyti visus reikalavimus dažnai tapdavo sudėtingu iššūkiu.

Prekyba maisto produktais

Įsigaliojus teisės akto pakeitimams, supaprastinta tvarka bus registruojamos visos naujai mažmeninės prekybos veiklą vykdyti pradedančios įmonės ar asmenys. Be to, paprastesne tvarka jau ir anksčiau buvo galima užregistruoti įvairias pirminės negyvūninio maisto produktų gamybos veiklas, prekybą internetu, degalinėse ar kioskuose, pagaminto maisto tiekimą renginiams dvejetainiai opcionai parduoti pagal sutartis ir pan.

Prekybininkai, iki tvarkos pakeitimų jau turintys išduotus MTSPP, galės ir toliau vykdyti prekybą, jiems nereikės registruotis papildomai. Artimiausiu metu turėtų įsigalioti ir paprastesni minimalūs reikalavimai nedidelio ploto maisto produktų parduotuvėms, šiuo metu ruošiamas atitinkamas įsakymo projektas.

pajamos internete be investicijų dolerių metalo valcavimas metalo valcavimas

Taip pat žiūrėkite