Kriptovaliutos begalybė. Katasonovas: Bitkoinas - JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui | Sarmatai

Bitkoinai – kaip investuoja žinomi Lietuvos žmonės

Pradžia   »  Katasonovas: Bitkoinas — JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui Katasonovas: Bitkoinas — JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui24 rugsėjo, kategorija Metodologija 11 komentarų peržiūrų 1  Spausdinti šį Įrašą Sarmatai Valentinas Katasonovas Apie tai, kodėl rusų valdžia nesiruošia kovoti su virtualiomis valiutomis Kriptovaliutų tema užtvindė pasaulinę informacinę erdvę.

Katasonovas: Bitkoinas – JAV spectarnybų įrankis prasčiokų apiplėšimui

Kriptovaliutos — sąvoka, iki šiol neturinti aiškaus apibrėžimo. Jie gali būti sukuriami, kaip mums praneša ekspertai, visų norinčių, kurie turi minimalius įgūdžius dirbti kompiuteriu. Vienu žodžiu, kriptovaliutos, jų nuomone, — laisvės įgijimo priemonė ir kriptovaliutos begalybė demokratijos kūrėjos. Šiandien pasaulyje, tikint ekspertų išvadomis, yra apie kriptovaliutų rūšių.

Bitkoinai – kaip investuoja žinomi Lietuvos žmonės

Labiausiai žinoma kriptovaliuta — bitkoinas, kurio emisija laida prasidėjo metais. Mes retai apie tai susimąstome, kad gyvename neurolingvistinio programavimo epochoje. Tie, kurie šiandieną aktyviai veržiasi į pasaulinę valdžią, naudoja neurolingvistinį programavimą tam, kad formuotų visuomenės sąmonę reikiama jiems kryptimi.

kriptovaliutos begalybė

Daroma tai naudojantis MIP resursais, švietimo sistema, kultūros institucijose kuriant naujus žodžius, kuriuose iškreipta ar apversta forma atsispindi mūsų pasaulio realijos.

Visų pirma, nežiūrint į kriptovaliutos begalybė ir uždarą kriptovaliutų pasaulį, jos dalyviai kriptovaliutos begalybė su įprastu valiutų ir prekių pasauliu labiausiai su valiutų, — prekės kriptovaliutų pasaulio dalyvius kriptovaliutos begalybė mažiausiai; su išimtimi, pvz. Egzistuoja specialūs įėjimo ir išėjimo kanalai koridoriaisujungiantys du pasaulius. Per perėjimą į ten ar iš ten labai panorėjus galima identifikuoti tuos skaitmeninio valiutų pasaulio gyventojus, kurie naiviai mano, kad jie ten randasi visiškai anonimiškai.

kriptovaliutos begalybė olimpinė prekyba atidaro demonstracinę sąskaitą

Bet svarbiausia: kriptovaliutos — ne pinigai. Pinigų apibūdinimų yra daug. Tačiau visais atvejais pabrėžiami niuansai, kad pinigai — prekių ir paslaugų matas. Idealiu atveju centrinis bankas turėtų kontroliuoti cirkuliuojančių ekonomikoje piniginių ženklų masę, derindamas su prekių mase, tuo pačiu, palaikydamas piniginių ženklų perkamąją galią.

Kainos matas — pagrindinis pinigų bruožas kaip prekinių, taip ir fiduciarinių ir jų funkcija. Kitos funkcijos — mainų priemonė, apmokėjimo priemonė, kaupimo priemonė.

Panašūs skelbimai

O kalbant apie bitkoinus, akivaizdžiai matome, jog su kriptovaliutomis negalime kriptovaliutos begalybė prekių kainos reguliavimo funkcijos. Dar dabartinio dešimtmečio pradžioje, bitkoino kursas JAV dolerio atžvilgiu jau buvo keleto dešimčių prie vienio dydžio. Šių metų kriptovaliutos begalybė, kriptovaliutos begalybė kartą buvo pasiekta dvejetainiai opcionai teikia naudos apžvalgas riba.

Paskutinis rekordas buvo pasiektas metų birželį, kai bitkoinas pasiekė dolerių ribą. Klausimas: kaip galima naudoti bitkoiną, kaip kainos reguliavimo matą prie tokio kosminio jo kurso kitimo greičio JAV dolerio ir kitų oficialių valiutų atžvilgiu? Padėtį dar labiau apsunkina tai, kad kriptovaliutų biržose ir kitose aikštelėse, kur sukasi privačios skaitmeninės valiutos, dienos bėgyje gali vykti ženklūs keitimo kurso pakilimai ir kritimai.

Šių metų birželį-liepą aukcionų aikštelėse vyko tikra pasiutpolkė. To pačio bitkoino kursas per parą galėjo pasiekti ar nukristi dolerių.

Nuorodos kopijavimas

Kartais kriptovaliutos begalybė vykdavo keletą dienų ar savaičių. Jeigu šių metų birželį, kaip jau buvo minėta, bitkoino kursas pasiekė dolerių ribą, tai liepą įvyko kritimas iki dolerių. Nepastovumas kriptovaliutų pasaulyje nepalyginamai aukštesnis, nei įprastų valiutų pasaulyje — JAV doleris, euras, svaras sterlingas, japoniška jena ir t. Ir reikalas ne tik kriptovaliutos begalybė, kad paprastai valiutos kurso reguliavimu užsiima tam tikra prasme centriniai bankai FRS, ECB, Anglijos bankas, Japonijos bankas ir kiti.

Bet esmė dar ir tame, kad tikrų kriptovaliutos begalybė valiutų pasaulis tiesiogiai susietas su prekių pasauliu.

Turėčiau dabar investuoti į cryptocurrency, padarykime 5 veiksmus,...

Prekių masė yra tas stabilizatorius, kuris neleidžia net labiausiai nutrūktgalviškiems spekuliantams įsiūbuoti valiutų kursus iki begalybės. Kitas reikalas — kriptovaliutos.

kriptovaliutos begalybė lengvas uždarbis internetu

Jos kaip uždaras pasaulis, kurį su realiu materialių gėrybių pasauliu jungia tik labai siauri koridoriai. Prekinio stabilizatoriaus mechanizmas čia neveikia. Visi tie projektai subliuško. Vienu atveju, kaip išaiškėjo, jokio padengimo auksu kriptovaliutos begalybė viso nebuvo, tai buvo tik aferos ir akių dūmimas publikai. Kitais atvejais padengimas kriptovaliutos begalybė buvo, bet kažkam labai nesinorėjo, kad pasirodytų auksinės kriptovaliutos su tvaria perkamąja galia.

Kai sakoma, kad kriptovaliutos neturi prekinio materialaus padengimo, kriptovaliutos begalybė omenyje, kad ne tik privatus skaitmeninės valiutos emitentas nesuteikia jai turtinės vertės, bet ir ši privati skaitmeninė valiuta neturi jokio sąlyčio su prekių pasauliu.

Retais atvejais ji gali turėti sąlyčio taškus per kitas finansines platformas ir specialias biržas. Dar labiau idealesnės schemos spekuliantams ir aferistams sugalvoti kriptovaliutos begalybė. Viliuosi, kad to, kas buvo pasakyta, pakaks tam, kad galima būtų padaryti akivaizdžias išvadas: kriptovaliutos ne pinigai. O kas tai?

Delfi bitkoinai. FNTT tiria galimą kriptovaliutų verslo sukčiavimą - LRT

Jeigu kalbėtume apie bitkoinus, tai pagrindiniu šios kriptovaliutos begalybė laikytoju turėtoju laikomas Satoši Nakamoto. Jo niekas kriptovaliutos begalybė akyse. Ekspertų nuomone, už mistinio projekto autoriaus ir mainerio figūros stovi amerikiečių spectarnybos. Ten vyko aktyvus narkotikų pardavimas su bitkoinų pagalba. Į kur aš vedu? Bitkoinų atveju — amerikiečių spectarnybos. Realių kriptovaliutos begalybė pasaulyje viską valdo centrinis bankas.

Bet svarbiausia, kad būtent jo rankose randasi kriptovaliutų kurso valdymas. Ir taip. Kriptovaliutos — ne pinigai. Stebina, kodėl šia tema taip domisi mūsų Rusijos pinigų valdžia. Aš turiu omenyje Centrinį banką ir Finansų ministeriją. Narkotikus išskyrus atskirus atvejus naudojant medicinos tikslais reikia tiesiog uždrausti, o tuos, kurie dalyvauja jų gamyboje, platinime ir vartojime — griežtai bausti.

kriptovaliutos begalybė paprastas perpardavimas internetu

Matomai, mūsų pinigų valdžia kriptovaliutos begalybė imti pavyzdį iš vakarietiškų kolegų: pinigų valdžios daugelio Europos šalyse sukūrė ar kuria darbo su kriptovaliutomis taisykles bankams, biržoms, prekybos įstaigoms, paprastiems piliečiams ir t.

Bet tai juk Europa. Man tai vienas ir tas pats. Kriptovaliutas reikia uždrausti. Ir kriptovaliutos begalybė prieš jų naudojimą turi užsiimti ne Centrinis bankas, ir ne Finansų ministerija. Jie turi užsiimti pinigais.

Visų pirma, Vidaus reikalų ministerija, policija. Vėlgi, galiu pravesti analogiją su narkotikais. Kaip efektyviai, aš nesiimu diskutuoti. Tik pažymėsiu, jog praeitais metais buvo priimtas sprendimas organizaciją restruktūrizuoti, ir situacija šalyje su narkotikais tapo grėsminga.

Kalbant apie būtinumą šalyje uždrausti kriptovaliutas, galiu pateikti dar vieną pavyzdį.

kriptovaliutos begalybė kriptovaliutos keitimo kortelė

TSRS laikais, kaip žinoma, užsienio valiutos apyvarta ir netgi jos laikymas buvo draudžiamas. Rusijos Federacijos Baudžiamojo kriptovaliutos begalybė 88 straipsnis nustatė labai griežtą atsakomybę už taisyklių pažeidimus kalbant apie valiutines operacijas. O tai jau — pusė pralaimėjimo. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner Naujienos iš interneto.

Taip pat žiūrėkite