Interneto tinklaraštis, Kodėl jūsų įmonės svetainėje turėtų būti tinklaraštis - ciba.lt

Tinklaraštis
Tikriausiai kyla klausimas, kokie specialistai reikalingi interneto svetainės kūrimo procese.

Asmeninėse svetainėse daugiausiai talpinami autoriaus rašyti straipsniai, tuo tarpu verslo svetainės turėtų dalintis savo komandos narių straipsniais. Taip pat įtraukti ir pačio verslo naujienas.

užsidirbti pinigų akademijai

Straipsniai — tai galimybė prisitraukti klientų, užmegzti ir palaikyti su jais ryšį. Todėl net ir reprezentacinėse svetainėse tarp meniu punktų turėtų atsirasti meniu Tinklaraštis.

Anot vienos pirmųjų mados tinklaraštininkių Sandros Ubartienės, Lietuvoje užsidirbti pragyvenimui vien rašant blogą vis dar sudėtinga, nes daugelis bendrovių tinklaraštininkams nori atsiskaityti mainais, o ne realiu atlygiu. Viena dažniausių tinklaraštinikų bėdų — negalėjimas rašyti nuolat Blogas — interneto puslapis, kuriame vienas ar keli žmonės nepriklausomai dalijasi savo mintimis įvairiomis temomis, arba, parasčiau, rašo interneto dienoraštį. Lietuviškai blogai vadinami interneto tinklaraštis, o jų kūrėjai — blogeriai — tinklaraštininkais.

Kodėl verslas turi rašyti tinklaraštį? Elektroninė parduotuvė Lietuviškos aprangos el.

laukiantys dvejetainių opcionų užsakymai

Paprastai tariant, jei interneto svetainėje yra išvardytos paslaugos ar vaizduojamos prekės, bet joje nėra pirkimo galimybės, tai ji yra tik reprezentacinė svetainė. Tuo tarpu, jei yra mygtukas Pirkti, tai tokia svetainė vadinama elektronine parduotuve e-shop.

Kartais prie interneto tinklaraštis būna pridedama informacija klientui apie prekių pagaminimą, pristatymą, grąžinimą ir kt. Kartais būna išskiriamas atskiras meniu — Informacija klientams.

interneto tinklaraštis

Prekių ar paslaugų kategorijos — ką jūs siūlote? Atsiliepimai — ką pirkėjai sako apie jus?

interneto tinklaraštis

Naujienos interneto tinklaraštis Tinklaraštis — kaip naudotis jūsų prekėmis, kokie rezultatai po jūsų paslaugų, ką dar turėtų žinoti jūsų klientai? Kontaktai — kaip su jumis susisiekti?

Kai kurios el. O kai kurios el.

ico eteris ten žmonės uždirba pinigus

Šiame pertekliniame prekių amžiuje, parduotuvės gali konkuruoti ne tik prekių kokybe bei pristatymu, bet ir svetainės greičiu bei patogumu.

O automatinė apmokėjimo galimybė klientui yra greita ir patogu. Todėl kiekviena profesionali interneto tinklaraštis.

interneto tinklaraštis

Tiesa, pardavėjas trečiajai šaliai moka komisinį mokestį už šią paslaugą.

Taip pat žiūrėkite