Esant galimybei, Esant galimybei žmonės rinktųsi ne laimę, o pinigus

esant galimybei

dvejetainių opcionų demonstracinės sąskaitos pašalinimas

Spausdinti 34 straipsnis. Kalba, kuria rengiama ir platinama viešoji informacija 1.

pelningas bitcoin kursas kodėl kazino brokeris yra pigesnis

Viešoji informacija rengiama ir skleidžiama valstybine kalba ar kitomis kalbomis, vadovaujantis šiuo ir Valstybinės kalbos įstatymu, taip pat Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimais, išskyrus šiame įstatyme nurodytus atvejus. Viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai, bendradarbiaudami su kompetentingomis valstybės ir savivaldybių institucijomis ir įstaigomis, pagal galimybes užtikrina, kad skleidžiama viešoji informacija taptų prieinama neįgaliesiems.

Radijo esant galimybei ar televizijos programos, transliuojamos ne esant galimybei kalba, turi būti verčiamos į lietuvių kalbą arba esant galimybei su lietuviškais subtitrais, išskyrus mokomąsias, progines, specialiąsias, muzikines ir retransliuojamas užsienio valstybių radijo ir ar televizijos programas ar atskiras programas, taip pat radijo ir ar televizijos programų transliuotojų sukurtas programas, skirtas Lietuvos tautinėms mažumoms.

Domitės mokslo ir technologijų naujienomis? Pinigai negarantuoja laimės ©  Shutterstock nuotr. Žmonės sąmoningai renkasi sunkesnį kelią, nes yra įsitikinę, jog tokiu būdu galutinis rezultatas bus geresnis — nors jis ir nebus susijęs su asmenine laime.

Komisija, atsižvelgdama esant galimybei esant galimybei mažumų, gyvenančių transliuojamų radijo ir ar televizijos programų aprėpties zonoje, poreikius, nurodydama licencijos sąlygas, gali nustatyti, kokią transliuojamų ir ar retransliuojamų radijo ir ar televizijos programų ar atskirų programų dalį turi sudaryti radijo ir ar televizijos programos ar atskiros programos tautinių mažumų kalbomis.

Televizijos programų transliuotojams draudžiama rodyti audiovizualinius kūrinius, išverstus iš oficialios Europos Sąjungos kalbos į esant galimybei Europos Sąjungos kalbą.

Retransliuotojai, retransliuodami televizijos programas, pirmenybę turi esant galimybei oficialioms Europos Sąjungos kalboms, todėl esant galimybei pasirinkti, kuria kalba retransliuoti tokią pačią televizijos programą — oficialia Europos Sąjungos ar kita kalba, privalo sudaryti visas sąlygas, kad televizijos programa ar atskira programa būtų retransliuojama oficialia Europos Sąjungos kalba.

Visą įstatymo tekstą žr. Biudžetinė įstaiga.

esant galimybei

Kodas Juridinių asmenų registre Gedimino pr. Konsultuojame 8.

Taip pat žiūrėkite