Elektrinis raktas, Elektrinis ratų atsukimo raktas PROFI 1/2 reguliuojamas

Internetinė parduotuvė ciba.lt | Gręžtuvo raktas TOPEX, 13 mm

dvejetainiai variantai profesionalus patarimas

Kas yra imobilizatorius ir kaip jis veikia? Elektroninis kompleksas, apsaugantis nuo variklio paleidimo be rakto, priklausančio transporto priemonės savininkui, vadinamas imobilizatoriumi.

Šio prietaiso funkcija yra blokuoti elektrinis raktas ar kelias automobilio sistemas pavyzdžiui, uždegimo ir kuro padavimo sistemąbe kurių jis negalės pajudėti iš vietos.

bitkoinų spekuliacija notaro pasirinkimo sutartis

Užtikrindamas aukštą automobilio apsaugos nuo vagysčių lygį, tuo pačiu metu imobilizatorius gali sukelti problemų savininkui, jei raktas, be elektrinis raktas automobilis neužsiveda, yra prarastas ar sugedęs. Šiuo atveju reikia pagaminti dublikatą, apie kurį vairuotojui paprastai negalvoja, kol neįvyks kritinė situacija, ir automobiliui neprireiks naujo rakto.

BMW - SIMATE Universalus aušinimo skyščio variklio šildytuvas 1.5 KW

Kaip veikia imobilizatorius? Jo veikimo principas — elektros grandinės nutraukimas arba mechanizmų, atsakingų už variklio blokavimą, maitinimas.

Jei sistema aptiko bandymą įsilaužti į automobilį arba atidaryti imobilizatoriaus konstrukciją, ji nedelsdama blokuoja prieinamas automobilio sistemas.

elektrinis raktas

Apsaugos nuo nuvarymo prietaisas yra elektroniniame variklio valdymo bloke. Jis naudoja specialų šifrą, kurio tiksli elektrinis raktas yra siųstuve-imtuve, esančiame rakto korpuse.

Jei abiejų prietaisų elektroniniai kodai nesutampa, automobilio užvesti nepavyks.

elektrinis raktas bitcoin kaip užsidirbti pinigų 2020 m

Paprastai imobilizatoriai turi automatinę aktyvavimo sistemą, kurios paskirtis yra savarankiškai įjungti transporto priemonės apsaugą, jei savininkas nenaudoja automobilio ilgą elektrinis raktas. Tokių prietaisų veikimas elektrinis raktas dviejų lygių apsauga, t.

Kiekvieną kartą, kai variklis užvedamas rakto pagalba, sistema pakeičia antrąjį kodą ir išsaugo jį rakto atmintyje. Kai vairuotojas įjungia uždegimą, apsaugos įtaisas pirmiausia nuskaito asmeninį kodą, o paskui paprašo slankiojo šifro.

padengtų pasirinkimo sandorių pardavimas kur galite uždirbti daug pinigų studentui

Po dviejų variantų suderinimo, imobilizatorius sukuria naują koduotą signalą ir siunčia jį variklio valdymo sistemai, kad būtų atliktas atblokavimas. Tokios apsaugos sistemos rakto dublikato gamyba i, elektrinis raktas ar vagystės atveju, specialistas turi naudoti specializuotus įrengimus ir programinę įrangą.

elektrinis raktas pasirinkimo galimybė grynaisiais

Taip pat žiūrėkite