Bitcoin registras, Bitcoin: Market, economics and regulation - Think Tank

bitcoin registras

Naršymo kalba

Bitcoin Magazine redaktorius Colin Harper dar pakursto ugnį, tvirtindamas, jog tai jokia ne kriptovaliuta. Facebook kompanija pradėjo kurti kriptovaliutą gan seniai, bet tik birželio 18 pristatė ją pasauliui.

bitcoin registras dvejetainių opcijų strategijos 4 valandoms

Tačiau tiems, kas pažįstamas su bitcoin pasauliu, turi būti aišku, jog Libra Facebook valiuta — nėra kriptovaliuta ir neturi tokios apsaugos kaip bitkoinas, tvirtina Colin Harper. Kas yra kriptovaliuta?

  • Kripto valiutų rinkos žodynas - Apie Investavimą Paprastai
  • Bitcoin investicijų pasitikėjimo finansinės ataskaitos.
  • Kiek psy uždirbo pinigus
  • Пассажиры с удивлением смотрели, как она обгоняла .

Botkoinaspirmoji pasaulyje kriptovaliuta, kuri vadinasi taip todėl, kad įjungia į lėšų pervedimą viso proceso šifravimą. Todėl jos beveik neįmanoma nulaužti. Bitcoin tinklas garantuoja laisvą prieigą ir kontrolės nebuvimą — naudotis juo gali bet kas, ir jokia centrinė struktūra jo nevaldo. O kas yra Libra?

  • Макс подошел к Эпонине и обнял .
  • Bitcoin: Market, economics and regulation - Think Tank

Jeigu lyginame Facebook valiutą su bitkoinu, tampa aišku, jog bendro tarp jų lygiai tiek pat, kaip tarp Federalinio Rezervų fondo ir auksą išgaunančios kasyklos. Skirtingai nuo atviro Bitkoino registro, Libra Association — uždara sistema, prie kurios prileidžiami tik kruopščiai atrinkti partneriai.

bitcoin registras elektrinės piniginės pinigų

Jie kontroliuos lėšų pervedimą transakcijas ir palaikys savo blokčeino blockchain versiją. Šiuo metu yra 27 partneriai, po sistemos paleidimo jų skaičių planuojama padidinti maždaug iki Tai reiškia, jog tinklą palaikys viso tik apie serverių. Palyginimui, Bitcoin registras tinklas turi apie 11 mazgų transakcijų patvirtinimui ir vykdymui, neskaitant minning nodes, kurie suteikia skaičiavimo resursus pervedimams ir gina tinklą nuo atakų.

bitcoin registras

Visi kartu jie išlaiko Bitkoiną stabilų — jeigu vienas iš mazgų nustotų veikęs — sistema nestrigs. Libra pagal savo struktūrą negali būti decentralizuota ar turėti tokį stabilumą kaip Bitkoinas. Dabar asociacijos nariai turi sumokėti bitcoin registras įnašą, lygų 10 mln dolerių. Mainais jie gaus lengvatas lėšų pervedimams ir dividendus nuo Libra Reserve.

Bitcoin registras rezerve įskaičiuotas vyriausybės patvirtintų aktyvų paketas bitcoin registras nacionalinių bitcoin registras, vertybinių popierių ir pan, nuo kurių bus išmokami procentai asociacijos nariams, proporcingai jų įneštai daliai.

Bitcoin investicijų pasitikėjimo finansinės ataskaitos.

Iš esmės, tai tas pats centrinis bankastik korporacinis. Šio banko rezervai suteikia tokenui stabilią kainą, ir kiekvienas tokenas bus išleidžiamas arba panaikinamas Rezervo. Bitkoinas jokiais aktyvais nėra palaikomas.

Balansas Centrinis Libra tinklas neturi pagrindinių kriptovaliutų savybių. Asociacija turi teisę įrašyti neįtinkančius naudotojus į juodąjį sąrašą, atšaukti transakcijas, kurios jai nepatiks, ir turi pilną prieigą prie naudotojo finansinės informacijos: kam jūs mokate, kada, kiek ir už ką ar kodėl.

Harperis pabrėžia: Bitcoin registras bitcoin registras naudojasi blokčeino ir jo kūrėjo — anoniminio Satoshi Nakamoto menamo Bitcoin kūrėjo reputacija, pristatydamas ir reklamuodamas produktą, neturintį nieko bendro su kriptovaliuta.

Terminologija, kaip ir pačios valiutos nėra visiškai naujas išradimas.

Iš tiesų, tai nauja valiutos rūšis, atsiradusi kaip alternatyva valstybės leidžiamų pinigų monopolijai. Todėl pagrindinis Libra konkurentas — ne Bitkoinas, o bankai.

Libra valiutos naudotojui nedaug kas pasikeis — nebent tai, kad naujasis bosas bus ne Federalinio Rezervo bankas, o korporacija iš Silicio slėnio.

Taip pat žiūrėkite