Atidarantį brokerį

ciba.lt Įmonių katalogas, įmonės

atidarantį brokerį dvejetainiai variantai su demonstracine sąskaita be registracijos

Draudimo brokerių įmonė turi teisę vykdyti draudimo tarpininkavimo veiklą tik turėdama Lietuvos banko išduotą licenciją. Steigiant draudimo brokerių įmonę, pirmiausia reikia kreiptis į Lietuvos banką dėl licencijos išdavimo ir tik tada tvirtinti įmonės įstatus pas notarą ir registruoti Registrų centre.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas. Draudimo suma turi būti ne mažesnė kaip 1 eurų vienam draudžiamajam įvykiui ir 1 eurų visiems dvejetainiai variantai 24 įvykiams per metus; 8 dokumentai, patvirtinantys, kad įstatinis kapitalas visiškai apmokėtas, o nuosavo kapitalo dydis atitinka reikalavimus.

atidarantį brokerį

Draudimo brokerių įmonės įstatinis kapitalas negali būti mažesnis kaip 15 eurų, o nuosavas kapitalas — ne atidarantį brokerį kaip 4 procentai per finansinius metus draudimo brokerių įmonės gautų draudimo įmokų, kurios mokėtinos draudikams, ir ne mažesnis kaip 15 eurų; 9 dokumentai ir arba informacija apie pinigų ar turto, kuriuo apmokėtas draudimo brokerių įmonės įstatinis kapitalas, kilmę; 10 dokumentai, įrodantys, kad sumokėta valstybės rinkliava už licencijos draudimo brokerių įmonės veiklai išdavimą: mokestis už licencijos išdavimą - 57,92 EUR; 11 ketinamų įdarbinti išrinkti arba paskirti draudimo brokerių sąrašas, nurodant jų vardus ir pavardes, ir jų rašytiniai sutikimai dirbti toje draudimo brokerių įmonėje.

Licencija išduodama per 4 mėnesius nuo prašymo pateikimo dienos.

kriptovaliutų uždirbimo grafikas vaizdo kursas, kaip užsidirbti internetu

Pateikti prašymą galima nuvykus su tinkamai užpildytais dokumentais į Lietuvos banką arba elektroniniu būdu atidarantį brokerį verslo vartai internetinį portalą. Draudimo brokerių įmonės veiklos licencija išduodama steigiamai akcinei bendrovei, uždarajai akcinei bendrovei ar Europos atidarantį brokerį ir yra išduodama neribotam laikui.

atidarantį brokerį kaip uždirbti nepilnametę internetu

Papildomi reikalavimai Atskiros banko sąskaitos atidarymas - draudimo atidarantį brokerį įmonė privalo atidaryti atskirą banko sąskaitą, į kurią pervedamos tik atidarantį brokerį, apdraustųjų, naudos gavėjų ir nukentėjusių trečiųjų asmenų lėšos ir draudikų lėšos, skirtos išmokėti šiems asmenims Lietuvos Respublikos draudimo įstatymo straipsnis.

Ūkinės komercinės veiklos apribojimai - draudimo brokerių įmonė neturi teisės vykdyti jokios kitos ūkinės komercinės veiklos, išskyrus draudimo tarpininkavimo, perdraudimo tarpininkavimo ir tarpininkavimo sudarant pensijų kaupimo sutartis veiklą. Be to, draudimo brokerių įmonė gali vertinti draudžiamą turtą Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo atidarantį brokerį įstatymo nustatyta tvarka.

atidarantį brokerį

Veiklos priežiūros įgyvendinimas - draudimo brokerių įmonė privalo teikti Lietuvos bankui šio nustatytos formos statistinę, finansinę ir kitokią informaciją, reikalingą draudimo brokerių įmonės veiklos priežiūrai. Draudimo brokerių įmonių licencijavimas ir šių įmonių veiklos stebėjimas bei keliami aukštesni reikalavimai įmonių atidarantį brokerį ir valdymo organų nariams, užtikrina didesnę teikiamų paslaugų atidarantį brokerį ir skatina įmones vykdyti savo veiklą sąžiningai atidarantį brokerį atsakingai.

Taip pat žiūrėkite